Závady, poruchy, tipy - TDS Mariánské Lázně

IČ: 25213261     Nahlásit závadu

Přehled hlášení

Kategorie: Stav:
Nahlášeno Kategorie Název (najetím myší zobrazíte popis) Stav
07.07.2024Údržba zeleněPlzeňská ul. 727 zlomené 2 stromy v parkuV řešení
29.06.2024Správa a opravy komunikacínedokončená oprava chodníkuVyřešeno
26.06.2024Správa a opravy komunikacíKostky u poklopuVyřešeno
25.06.2024Správa a opravy komunikacíVyvrácené DZ B1Vyřešeno
24.06.2024Správa a opravy komunikacíHlavní tř. před h. Cristal. Poražený dopravní kužel na ostrůvku v silnici.Vyřešeno
24.06.2024Správa a opravy komunikacíÚzká ul. ulomená DZ jednosměrná uliceVyřešeno
24.06.2024Správa a opravy komunikacístrom v komunikaciVyřešeno
19.06.2024Správa a opravy komunikacíPoškozená dlažba u autobusové zastávky Chebská směr centrumVyřešeno
15.06.2024Údržba zeleněZasypat nepovolené ohniště v zóně Klidu u laviček.Vyřešeno
12.06.2024OstatníUpadla DZ stezka pro chodceVyřešeno
Stránkování: << < 1 z 47 > >>
mapa