Závady, poruchy, tipy - Technické služby Tábor spol. s r.o.

IČ: 62502565     Nahlásit závadu

Přehled hlášení

Kategorie: Stav:
Nahlášeno Kategorie Název (najetím myší zobrazíte popis) Stav
04.10.2022Veřejná zeleňPřerostlé keřeV řešení
04.10.2022Místní komunikacepropadlá komunikace V řešení
26.09.2022Neuvedenousychající strom u cyklostezkyV řešení
21.09.2022Místní komunikaceKeř křižovatky V řešení
21.09.2022Veřejná zeleňPrasklá větev opřená o sušinuV řešení
30.08.2022Veřejná zeleňNepřehledná křižovatkaVyřešeno
29.08.2022Veřejná zeleňsušina a zlomená větevVyřešeno
26.08.2022NeuvedenoZeleň přesahující polovinu chodníkuPředáno
24.08.2022Ostatnízrcadlo v Žižkově uliciVyřešeno
22.08.2022Veřejné osvětleníNesvítí část ulice Pod Tržním náměstímVyřešeno
Stránkování: << < 1 z 58 > >>
mapa